Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

VIP Event OPEL PK AUTO 2019

Štvrtok 15. august 2019 bol dlho očakávaným dňom VIP Akcie pre pozvaných Opel zákazníkov.

Celé sa to začalo už od rána, keď sme začali s prípravou VIP areálu. Šikovný tím zamestnancov PK AUTO išiel „na plné obrátky“.

Od 17-tej hodiny sme v krásnych vyzdobených vonkajších priestoroch PK AUTO Prešov vítali hostí a tešili sa na spoločne strávený podvečerný čas. Pre hostí sme mali pripravené chutné pohostenie od Diktátora, svieže občerstvenie, vynikajúcu kávu od Time 4 Coffe. Zárukou príjemnej atmosféry boli známi DJ-i Rádia Grooves Radovan Kollarčík a Štefan Marcin. Hudobného hosťa ElevenHill sme si pripravili ako „čerešničku na torte", ktorú sme „naservírovali“ o 18-tej hodine. Výbornú zábavu a skvelú atmosféru svojou veselosťou podporili deti, ktoré si vychutnávali možnosti tvorivého a zábavného detského kútika.

Hviezdami večera, okrem veľkého počtu krásnych žien, boli aj naše SUV modely Crossland X a Grandland X, novinky Opel Combo a Vivaro a vlajková loď Opel Insignia v prevedení Country Tourer 4x4 (AT8). O testovacie jazdy na týchto jedinečných modeloch Opel bol mimoriadny záujem.

S poslednými hosťami sme sa lúčili „za tmy“. Veríme, že spoločne strávený čas bol nielen pre nás, ale aj pre našich hostí výnimočný a čarovný.

Za zachytenie krásnych momentov z danej akcie prostredníctvom fotografií ďakujeme Mgr. Milanovi Dzadikovi EL | MO Creative. Video pripravil Adam Propper https://www.youtube.com/watch?v=ygaX5T5NQ7g&feature=youtu.be

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.