Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Vianočný večierok PK AUTO 13.12. - 14.12.2019 Vysoké Tatry

December môže právom patriť k najkrajším mesiacom v roku pre zamestnancov PK AUTO, pretože tento mesiac sa nesie v znamení vianočného večierka.

13.12.2019 sme už od rána boli „večierkovo“ naladení a práca nám išla „od ruky“. Postupne sme dokončili prácu a prepravili sa do Vysokých Tatier, kde už nás čakal milý personál kúpeľov Nový Smokovec. V krásne vyhriatom wellnesse sme si užili relax a oddych, zábavu a veselé chvíle. Dobrá nálada pokračovala aj pri sviatočnej večeri. Rezká hudba, tanec, príjemné rozhovory, veselé zážitky, chutné jedlo a pitie, to je iba zlomok toho, čo sme zažili na vianočnom večierku. Čarovné chvíle sme si spestrili tombolou s prekvapivými cenami. Po krásne prežitom večeri a noci, sme sa na nasledujúci deň odmenili turistikou na Zamkovského chatu. Počasie nám prialo, zasnežené chodníky a stromy vyčarili skutočnú predvianočnú atmosféru. Náš príchod na Zamkovského chatu sme „oslávili“ chutnou kapustnicou, lahodným čajom, osviežujúcim pivom a takto posilnení sme sa dali na cestu späť do Smokovca. Aby sme si tento deň vychutnali naplno, vo výbornej cukrárni v Smokovci sme sa odmenili fantastickými zákuskami a krásne prevoňanou kávou. Úžasný wellness, krásne prežitý čas na večierku a skvelá turistika, boli a sú pre nás nádhernou odmenou za celoročnú prácu. Už teraz sa tešíme na vianočný večierok 2020:).


 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.