Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Úplne nový NISSAN QASHQAI, ktorý si zaslúži určite, pozornosť je TU!

Nový Qashqai je obrovským krokom vpred.

V kategórií Crossoverov získal ocenenie - najlepšie vozidlo v nárazovom teste EURO NCAP -  hodnotenie 5 (najlepší vo svojej triede).

3.generácia, ktorá prešla na MILD HYBRIDNÚ TECHNIKU s novou automatickou bezstupňovou CVT  prevodovkou a dvoma dostupnými motormi.

Keď sadnete do auta, máte obrovský zážitok z priestoru. Cítiť, že nový Qashqai je väčší, širší, narástol vzrastovo v každom smere a architektúra usporiadania interiéru je veľmi fajn.

Osloví Vás:

  • fantastické sedenie vzadu
  • auto s komfortným nastupovaním
  • skvelý otvor cez zadné dvere či už kvôli rodičom alebo deťom - toto je super!
  • pôsobí komfortným a mäkko ovládateľným dojmom

Kultúra v tomto aute vzrástla, človek sa v ňom cíti úplne inak ako v predchádzajúcej generácii.

Dohodnite si testovaciu jazdu alebo nás navštívte osobne naše predajne Nissan PK Auto Prešov a Poprad.

Sme tu pre Vás aj ONLINE

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými