Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

TOYOTA RAV 4 – špička kvality

Nadšenie z Toyoty RAV 4 právom zažívajú všetci majitelia tohto vozidla. Vybrali si totiž exkluzívny kúsok, ktorým zažiaria.

Príkladom sú aj naši zákazníci, ktorí sú čerstvými majiteľmi tohto SUV. Sympatickí a dobre naladení manželia doteraz vždy kupovali jazdené vozidlá.Tentokrát sa rozhodli pre kúpu nového vozidla a ich výber sa zameral priamo na špičku kvality  - Toyotu RAV4.

 

Našej kolegyne (šarmantnej predajkyne vozidiel Toyota -  Majky, mimochodom, je na danej fotke:)) sme položili otázku: "Prečo je Toyota RAV 4 taká žiadaná?"

"Má lákavý a efektný dizajn, príťažlivý pre oko. Obľúbenou farebnou kombináciou je verzia Selection s čiernou strechou, ktorá dodáva vozidlu na exkluzivite.

Priestrannosť a pohodlné sedenie sú zárukou komfortu. Smelo do vozidla nastúpite, aj z neho vystúpite, je vhodné aj pre vyššie osoby. Veľkosť kufra Vás presvedčí, že na dovolenku budete cestovať častejšie.

„Staré dobré“ atmosferické motory bez turba  (4-valec) sú ďalším dôvodom, prečo práve Toyota RAV 4.

Tých, ktorí si zakladajú na šetrnej spotrebe, osloví jednoznačne hybridný pohon: silný motor + vysoký výkon = výborná spotreba.

A ak máte radi pohodlie, ktoré Vám prináša automatická prevodovka, opäť ste si vybrali správne.

Čo určite oceníte, je parkovacia kamera. Prostredníctvom nej vidíte pri parkovaní celé okolie z každej strany."

Aj preto, Toyotu RAV 4, musíte mať :)

Neváhajte a kontaktujte nás pre dohodnutie testovacej jazdy alebo v prípade akýchkoľvek otázok na: https://www.pkauto.sk/kontakt/

Ak Vás zaujíma viac informácii o Toyote RAV 4, kliknite na: https://www.toyotanews.eu/sk/modely/suv-terenne/rav4/tlacove-spravy/1617-toyota-rav4-od-svetovej-novinky-po-najlepsi-model-na-svete

Našim zákazníkom ďakujeme za prejavenú dôveru pre kúpu nového vozidla a prajeme veľa šťastných kilometrov.

Váš tím Toyota  PK AUTO

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.