Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Toyota GR86 ženám pristane


"Je dôležité poznamenať, že GR86 nie je športové vozidlo určené iba pre automobilových puristov alebo mimoriadne skúsených vodičov: jeho výhody oceníte nielen na pretekárskom okruhu, ale aj pri bežnom cestovaní mimo miest." (zdroj www.toyotanews.eu/sk/)


Mimoriadne atraktívne kúsky vyrobené v limitovanej verzii, ktoré vedia zaujať už hneď na prvý pohľad, si aspoň na chvíľu vychutnávame v PK AUTO Prešov. Čoskoro poputujú "do rúk" svojim majiteľom alebo majiteľkám? Veď uznajte sami, Toyota GR86 ženám jednoznačne pristane:)


Viac informácií ku GR86 a k ostatným modelom vozidiel Toyota, Vám radi dajú  naši predajcovia vozidiel Toyota v PK AUTO Prešov.

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými