Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Široká paleta vozidiel Opel v PK AUTO

Hľadáte vozidlo, ktoré by bolo bezpečné, páčilo sa Vašej manželke/partnerke :), bolo dostatočné priestranné pre celú rodinu, alebo také, ktorým preveziete viac osôb či materiál?

Široká paleta vozidiel Opel v PK AUTO od príťažlivo vyzerajúcich osobných až po praktické úžitkové vozidlá, Vám dáva na výber.

Ideálne pre čo najlepšie rozhodnutie by bolo, ak nás navštívite osobne. Predpokladáme, že ak hľadáte vhodné vozidlo pre Vás, máte už čo-to online naštudované. Aby ste avšak mohli zacítiť doslova vôňu nového vozidla a zistili či je nie len pekné, ale aj pohodlné a vo všetkých ohľadoch Vám vyhovujúce, odporúčame navštíviť nás osobne na našich predajniach v Prešove alebo v Poprade.

Okrem toho, že Vám predajcovia profesionálne od prezentujú vybrané vozidlo, pripravia financovanie šité na mieru, máte možnosť klásť otázky, na ktoré potrebujete odpoveď a môžete vozidlo odskúšať na testovacej jazde.

Prečo práve Opel? Prečo práve teraz?

Bezpečnosť na prvom mieste

Vozidlá Opel zahŕňajú moderné bezpečnostné systémy a to už v štandardnej výbave, ktoré budú Vašim spoľahlivým „spolucestujúcim“ pre ochranu pred kolíziou alebo inou nepríjemnou udalosťou na ceste.

Inovácia a štýl

Stačí si porovnať z roka na rok modely Opel, nové s tými staršími, a mnohokrát už voľným okom je možné postrehnúť inováciu v dizajne a vyššiu úroveň príťažlivosti či jedinečnosti. Okrem vizuálnej krásy sú vozidlá vylepšované aj čo sa týka pohonných jednotiek a inteligentných  technologických riešení.

Výhodná ponuka

Vozidlá OPEL teraz v PK AUTO viete mať za veľmi dostupnú cenu. Okrem toho, že Vám uplatníme zľavu, naši predajcovia Vám vedia pripraviť financovanie šité na mieru tak, aby pre Vás splácanie vozidla bolo čo najdostupnejšie.

Takto stručne a zľahka sme sa pozreli na tému: „Prečo Opel?“. Viac a veľmi radi Vám povieme osobne v našich predajniach alebo nás oslovte online.

Tím predajcov OPEL

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými