Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

„S novým modelom Opel Astra sme už teraz trafili do čierneho"

Nový Opel Astra je víťazom ankety „Zlatý volant 2022“

  • Najlepšie auto do 50 000 €[1]: nová Astra a Astra Sports Tourer na vedúcom post
  • „Hovorí sama za seba“: značka Opel vyhrala anketu „Zlatý volant“ už tretíkrát po sebe
  • Výročné víťazstvo: tohtoročné ocenenie znamená dvadsiaty „Zlatý volant“ pre značku Opel

„S novým modelom Opel Astra sme už teraz trafili do čierneho,“ povedal generálny riaditeľ spoločnosti Opel Florian Huettl počas slávnostného odovzdávania cien „Zlatý volant 2022“

Nový Opel Astra zvíťazil v ankete „Zlatý volant 2022“. Model Astra v päťdverovej verzii a verzii Sports Tourer, ktorý zároveň po prvýkrát prichádza v elektrifikovanej podobe ako plug-in hybrid, presvedčil čitateľov magazínu AUTO BILD a týždenníka BILD am SONNTAG i odbornú porotu. Posledná generácia najpredávanejšieho kompaktu nemeckej automobilky porazila silnú konkurenciu a získala jedno z najprestížnejších ocenení automobilového odvetvia v kategórii „Najlepšie auto do 50 000 €“1.

[1] AUTO BILD vydanie 45/2022 a BILD am SONNTAG vydanie 46/2022, kategória „Najlepšie auto do 50 000 €“.

Zdroj: Tlačová správa OPEL

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými