Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

PK AUTO HOTEL pre PNEUMATIKY a KOLESÁ

Hľadáte priestor pre sezónne uskladnenie Vašich kolies/pneumatík?


Príďte si ich uskladniť k nám do PNEU Hotel PK AUTO. Uskladňovacia kapacita až na 2 500 pneumatík.
Vaše kolesá si určite prídu na svoje. Poskytneme im kompletné PNEU služby:

  • prezutie
  • vyváženie
  • načítanie snímačov tlaku pneu.
  • uskladnenie kolies
  • umytie pneumatík

Pred uskladnením bude NAVYŠE o Vaše pneumatiky postarané dôkladným vyčistením a vysušením v PROFI umývačke kolies. Uskladnenie kolies - 35€ s DPH/sezóna, sa oplatí. Postaráme sa o nich ako o svoje :)

Pre možnosť uskladnenia PNEU a KOLIES nás kontaktujte na zákazníckom centre PK AUTO: 0905 905 676 alebo na zakaznik@pkauto.eu.

 


 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými