Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

OSLÁVTE S NAMI 120 ROKOV značky OPEL

Oslávte s nami 120 rokov značky OPEL kúpou nového SUV!

Kvalita. Zmysel pre detail. Spoľahlivosť. Radosť. To všetko prináša značka Opel, ktorá inšpiruje Európu už sto dvadsať rokov.

Skúsenosti a najmodernejšia technológia pre váš komfort. Opel. SUV modely už za 13 190 eur, neváhajte a rozhodnite sa už teraz pre SUV v PK AUTO PrešovPoprad.

Grandland X, Crossland X a Mokka X. Spája ich štýlový dizajn, no sú vyrobené tak, aby si z nich každý vedel vybrať ten správny model pre seba a svoje individuálne potreby.

Mokka X si vás získa exkluzívnym interiérom či možnosťou pohonu všetkých štyroch kolies 4x4,

Crossland X je šikovným mestským crossoverom, ktorý ponúka mimoriadnu flexibilitu a svieži dizajn a napokon inováciami nabitý,

Priestranný Grandland X je ako stvorený pre tých, ktorí žijú vo veľkom a nechcú sa nechať obmedzovať.

Nechajte sa inšpirovať. Príďte do PK AUTO a vyberte si  niektorý z SUV modelov s bohatou výbavou a zimnými pneumatikami ZADARMO!

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.