Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

OPEL Grandland X - obojživelné SUV do mesta aj do prírody

Opel Grandland X ako stvorený pre rodiny aj pre manažérov túžiacich po SUV a pre všetkých aktívne žijúcich ľudí.

Spoznajte toto obojživelné SUV vhodné do mesta aj do prírody so systémom IntelliGrip zabezpečujúcim dobré manévrovacie schopnosti aj v teréne. Zažijete prémiový pocit zo sedenia vďaka ergonomickým sedadlám.

Čo o tomto skvelom vozidle ešte viac napísať ?

Napríklad: "Jednoduchá obsluha cez bez-kľúčové otváranie a štartovanie, elektricky otvárané dvere kufra, kompletné prekrytie nástupných prahov pre čistotu nastupovania, panoramatické strešné okno, vyhrievanie celej posádky vrátane volantu a čelného okna, štýlový exteriér". To a ešte viac musíte zažiť a pocítiť na "vlastnej koži".

Navštívte PK AUTO Prešov a Poprad, kde je pre Vás pripravený aj na testovacie jazdy.

Objednajte sa na testovaciu jadzdu: https://www.opel-akcia.sk/pkautoweb/testdrive-all.php

OPEL Grandladd X je robustný, štýlový, moderný, komfortný, športový, priestranný, praktický, výkonný. Ten musí byť Váš :)

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.