Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

OPEL ELEKTRO - čo poviete?


Príďte sa zoznámiť s elektrickými a hybridnými vozidlami

Tešíme sa na Vás na našich showroomoch :)

Elektrické a hybridné vozidlá Opel sú na špičke segmentu vozidiel s použitím sily elektriny. Efektívnosť nízkoemisných vozidiel Opel je dosiahnutá využitím najnovších technológií, ktoré Opel dáva k dispozícii všetkým. Vedeli ste, že elektrické vozidlo Opel je nabité na 80% kapacity už za 30 minúť?


Navštívte nás a dozviete sa viac o faktoch a smerovaní značky OPEL

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými