Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Opel Corsa-e je víťazom prestížnej ankety „Zlatý volant 2020“

Nový Opel Corsa pokračuje vo svojom víťaznom ťažení ziskom titulu “Zlatý volant 2020” jedného z najvýznamnejších ocenení v nemeckom automobilovom priemysle.

Víťazná trofej z ankety „Zlatý volant roka“ sa už hrdo vyníma vo vitrínke modelu Corsa. Porota AUTOBEST však už tomuto najpredávanejšiemu malému automobilu udelila aj titul „Best Buy Car of Europe 2020“. V Nemecku Corsa zvíťazila aj v boji o titul „Firemné auto roka“ v kategórii kompaktných automobilov. A časopisy Auto Bild a Computer Bild udelili tomuto novému modelu značky Opel ocenenie „Connected Car Award 2019“. Corsa-e nadviazala na dlhú tradíciu a stala sa už osemnástym modelom značky Opel ovenčeným titulom „Zlatý volant".

Úspech Corsy potvrdzujem aj 2 miesto v rebríčku TOP 10 najpredávanejších vozidiel v Európe, tak ako to uvádza portál topspeed.sk.

V PK AUTO súhlasíme s tým, že Opel Corsa si v plnej miere zaslúži tieto ocenenia. Príďte sa presvedčiť k nám osobne, že toto vozidlo Vás pozitívne prekvapí po všetkých stránkach. Aj táto Corsa môže byť Vaša: https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/opel/?filter=true&fil_znacka=2&fil_model=CORSA&fil_cena-od=&fil_cena-do=

 

 

 

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.