Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Objavte úplne Nový YARIS CROSS

V modeli Yaris Cross sa snúbia odborné znalosti z oblasti mestských automobilov s bohatými skúsenosťami s výrobou SUV. Prináša nezameniteľný SUV zážitok, od vysokého posedu za volantom, cez priestranný interiér, až po jedinečnú kombináciu hybridnej technológie a inteligentného pohonu všetkých kolies (AWD-i).
Yaris Cross kombinuje vysokú svetlú výšku, veľké zliatinové kolesá a široký postoj s kompaktnými rozmermi ako stvorenými pre rušné mestské ulice. S Yarisom Cross budete mať vždy chuť pokračovať v jazde.

Zaujal Vás nový Yaris Cross? Pre viac informácií sú Vám k dispozícii naši predajcovia.

 

 

 

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými