Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

NOVÁ R-E-V-O-L-U-Č-N-Á Opel Mokka

V dnešnej dobe, keď ešte aj kľučka na dverách musí byť sexy, prichádza OPEL s unikátnym a odvážnym dizajnom, ktorý si nezameníte so žiadaným iným.

Model Mokka najnovšej generácie jasne a odvážne demonštruje, ako budú vyzerať vozidlá značky Opel v 20. rokoch 21. storočia - čisté, precízne, zredukované iba na to najnevyhnutnejšie.

Nová, nezameniteľná predná časť vozidla  - maska Opel Vizor, organicky integruje mriežku chladiča, svetlomety a logo značky do jediného modulu. Pôvodný koncept tohto elegantného prvku je inšpirovaný legendárnym modelom Opel Manta prvej generácie.

Dôležitou novinkou v prednej časti je možnosť konfigurácie špičkových LED Matrix svetlometov, ktoré dobre poznáme z Insignie či Astry.

Pod robustnou kapotou, ktorú zdobí štýlová plutva na strede OPEL, sú k výberu hneď od uvedenia vozidla do predaja, 3 druhy pohonu. Vysoko efektívne benzínové a dieselové motory dopĺňa aj čisto elektrický variant s dojazdom takmer 330 km.

Po prvýkrát sa Mokka profiluje aj ako športovo ladený model, a to vďaka stupňu výbavy GS Line. Táto výbava štandardne obsahuje napríklad leštenú masku Vizor, čierne exteriérové ozdobné prvky (namiesto chrómovaných), exkluzívne čalúnenie, zliatinové disky kolies s čiernym lakovaním či dvojfarebné lakovanie strechy a kapoty.

Pri pohľade do interiéru sa vodič odteraz díva na „čistý panel“ Pure Panel, teda kokpit na báze najmodernejších technológií, ktorý je plne digitálny a veľmi praktický – jednoducho „detoxikovaný“.

Minimálny počet tlačidiel a ovládacích prvkov zabezpečuje správnu rovnováhu medzi digitalizáciou a výhradne intuitívnou obsluhou bez toho, aby ste museli prechádzať do vedľajších ponúk.

Kompaktné rozmery Mokku predurčujú na vynikajúcu spoločníčku do mesta s čoraz viac vyhľadávanejším komfortom vyššieho posedu. Vďaka 19 cm svetlej výške podvozku sa budete odvážne brázdiť aj ľahší terén, napríklad na ceste za rekreáciou.

„ MY v OPLI si od novej Mokky sľubujeme naozaj veľa, veď už prvá generácia mala hlavne v Európe veľký úspech. O úspechu tejto revolučnej novinky ma čoraz viac presviedčajú pohľady okoloidúcich ľudí pri jazde mestom. Vzrušujúca, inovatívna, štýlová. Presne taká je nová OPEL MOKKA! Nezostaňte iba pri fotografiách a príďte zažiť novú MOKKU k nám do PK AUTO. Mokka -  to je iná KÁVA :)“

Ing. Tomáš Adamov – predajný poradca OPEL Prešov

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými