Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Nissan Juke Vás chytí za srdce

Začnite svoju revolúciu s novým modelom NISSAN JUKE už od 14 990€

Ostré línie, dramatické svetlá, pôsobivé akcenty v interiéri, 19" disky kolies z ľahkých zliatin a neobyčajná plávajúca strecha. Nový dizajn Nissan JUKE vás zaujme nielen na pohľad, ale tiež vytvára elegantnú aerodynamiku, vďaka ktorej pretnete vzduch pri menšej spotrebe paliva a tichšej jazde.

Nissan Juke ihneď k odberu: https://www.pkauto.sk/skladove-vozidla/nissan/

Chcete viac informácií? Tešíme sa na Vás osobne v PK AUTO Prešov a Poprad alebo online: https://www.pkauto.sk/kontakt/

 

 

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými