Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Neodolateľné DUO Toyota C-HR a Toyota Corolla

Príďte do PK AUTO na testovaciu jazdu a vychutnajte si chvíle s našimi vozidlami Toyota.

Toyotu C-HR si nemôžete spliesť so žiadnym iným autom. Charakteristická silueta priamo prebratá z koncepčného vozidla je čistou esenciou dynamiky a mestského štýlu. Výnimočný je tiež interiér z tých najkvalitnejších materiálov. Ambientné LED osvetlenie v kabíne a prístrojová doska nasmerovaná k vodičovi ponúkajú pohodlie, aké očakávate.

Toyota Corolla Classic znamená ešte viac elegancie a luxusu. Je to prestížne vozidlo, ktoré perfektne vyzerá v každom prostredí. Priestranný a funkčný interiér poskytuje výnimočné pohodlie pre vodiča, ako aj pre spolucestujúcich. Pokročilé bezpečnostné systémy, spoľahlivý a zároveň šetrný motor – to je iba časť prvkov, ktorými vás Corolla upúta.

Dohodnite si testovaciu jazdu na našom zákazníckom centre https://www.pkauto.sk/kontakt/ Teší sa na Vás náš tím predajcov Toyota.

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.


VARIABLES
$content[
   id => 55
   status => 1
   main => 0
   sef => neodolatelne-duo-toyota-c-hr-a-toyota-corolla
   name => Neodolateľné DUO Toyota C-HR a Toyota Corolla
   parex => 1
   parex_text =>
   [
      0 =>

Príďte do PK AUTO na testovaciu jazdu a vychutnajte si chvíle s našimi vozidlami Toyota.

Toyotu C-HR si nemôžete spliesť so žiadnym iným autom. Charakteristická silueta priamo prebratá z koncepčného vozidla je čistou esenciou dynamiky a mestského štýlu. Výnimočný je tiež interiér z tých najkvalitnejších materiálov. Ambientné LED osvetlenie v kabíne a prístrojová doska nasmerovaná k vodičovi ponúkajú pohodlie, aké očakávate.

Toyota Corolla Classic znamená ešte viac elegancie a luxusu. Je to prestížne vozidlo, ktoré perfektne vyzerá v každom prostredí. Priestranný a funkčný interiér poskytuje výnimočné pohodlie pre vodiča, ako aj pre spolucestujúcich. Pokročilé bezpečnostné systémy, spoľahlivý a zároveň šetrný motor – to je iba časť prvkov, ktorými vás Corolla upúta.

Dohodnite si testovaciu jazdu na našom zákazníckom centre https://www.pkauto.sk/kontakt/ Teší sa na Vás náš tím predajcov Toyota.

 


   ]   order => 0
   title => Atraktívna Toyota
   file_type => jpg
   description => Atraktívna Toyota
   keywords => C - HR, Corolla SD, vozidlá Toyota, Sedan, Crossover, Mestské vozidlo
   rs_template => 0
   published_from => 0000-00-00
   stamp => 2019-08-06 15:47:04
   extra_js =>
   extra_js_footer =>
   extra_css =>
   ogimg => https://www.pkauto.sk/img/rs/55.jpg
   content_type => rs
   template => page.php
   lang_prefix =>
]
$debugmode1

SESSIONS
pkauto_user_stamp 3231226130750142001590637184705243258
pkauto_lang sk