Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Horúca novinka NEW CORSA-E!

 

Dlho očakávaná novinka!

NEW CORSA-E vyzerá výborne a aj prvé ohlasy v médiách sú mimoriadne pozitívne. Nová Corsa ako prvá uvádza do nového segmentu celý rad asistenčných systémov a technológií. Ide napríklad o skvelé neoslňujúce svetlomety IntelliLux LED® Matrix prepojené čelnou kamerou. Nechýba systém rozpoznávania dopravných značiek, varovanie pred mŕtvym uhlom spätných zrkadiel, varovanie pred  čelnou zrážkou alebo systém ochrany bokov karosérie.

 

Posúďte sami, ako sa Vám nová Corsa E páči. Informácie a fotografie nádjdete TU:

https://sk-media.opel.com/sk/opel-corsa-nov%C3%A9-%E2%80%93-%C5%A1est%C3%A9-generace-se-

Napíšte nám svoj názor na Novú Corsu E na: zakaznik@pkauto.sk. Ak máte záujem o testovaciu jazdu s novou Corsou, napíšte nám taktiež na: zakaznik@pkauto.sk.

 

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.