Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Toyota dni 9. - 12.2021 alebo, ako si splniť sen

Splniť si svoj cestovateľský sen s Toyotou RAV 4?

Sny si treba plniť. Máte vysnívanú dovolenku a už len potrebujete spoľahlivé auto, ktoré Vás tam odvezie? Nová Toyota RAV 4 alebo akýkoľvek z modelov Toyota, vie byť dôveryhodným partnerom na aj na dlhú trasu. Navyše, RAV 4 - kráska s odvážnym dizajnon karosérie založenom na výrazných prelisoch, Vás bude prezentovať ako lukratívny kúsok, s ktorým sa môžete pochváliť aj bez slov.

Navštívte nás počas Toyota dní 9. – 12.6.2021 v PK AUTO Prešov a vyberte si z modelov Toyota ten, ktorý Vám najviac „sadne“. Tešíme sa na Vás, Tím Toyota PK AUTO

                       

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.