Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Toyota dni 27.4. – 30.4.2022 Nová Toyota AYGO X už V PK AUTO

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči, že cenovo najdostupnejšia TOYOTA nemusí byť len čistou dámskou záležitosťou a získajte najobľúbenejšie modely Toyota s atraktívnym finančným zvýhodnením.

Tešíme sa na Vás počas Toyota dní od 27.4. – 30.4. v PK AUTO Toyota Prešov, kde si budete môcť vyskúšať nielen tento nový kompaktný CROSSOVER.

TOYOTA AYGO X. JAZDI S NADĽADOM.

Tešíme sa na Vás.

Pre viac informácií sme Vám k dispozícii online alebo telefonicky.

Tím Toyota PK AUTO

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými