Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Radi sa postaráme o Vaše vozidlo

Veľké ĎAKUJEME všetkým našim servisným zákazníkom!

Ďakujeme zákazníkom servisu, ktorí v čase krízových opatrení navštevujú s vozidlom naše servisné strediská. Veľmi nám pomáhate Vašou trpezlivosťou a rešpektovaním bezpečnostných opatrení, ktoré aj my spolu s Vami musíme dodržiavať.

Chceme Vás ubezpečiť, že o Vaše vozidlo bude dokonale postarané. Záleží nám na Vašom zdraví, a preto sa postaráme o dezinfekciu interiéru Vášho vozidla po ukončení prác na vozidle.

Zároveň Vám v tomto období odporúčame dezinfekciu prieduchov klimatizácie, ako aj výmenu kabínového filtra, čím sa dokonale zbavíte vírusov, húb a plesní, a tým si zabezpečíte zdravý vzduch v interiéri vozidla po celú dobu.

Ďakujeme aj našim skvelým kolegom zo servisu, ktorí sa o Vaše vozidlá starajú od začiatku karanténnych opatrení na našich servisných strediskách Opel, Toyota a Nissan v Prešove a v Poprade.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru, milí zákazníci.

S Vašou podporou to zvládneme aj v náročnejších časoch.

Vaš tím PK AUTO

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.