Spoločnosť PK AUTO spol. s r.o. je autorizovaný predajca vozidiel a autorizovaný servis značiek Opel, Toyota, Nissan na trhu už od roku 1990.

Extra Výhodná Ponuka Skladových Vozidiel

Skvelá správa pre všetkých milovníkov motorových vozidiel OPEL, TOYOTA a NISSAN.

EXTRA VÝHODNÁ ponuka Skladových vozidiel

UŠETRÍTE a získate vozidlo IHNEĎ

V PK AUTO Prešov a Poprad máme pre vás pripravenú LIMITOVANÚ PONUKU skladových vozidiel. V rámci tejto špeciálnej príležitosti sme pripravili výnimočné zľavy, ktoré vám umožnia ušetriť nemalé finančné prostriedky pri kúpe nového vozidla.

Dostupné ihneď:

Čakanie nie je potrebné. S našimi skladovými vozidlami môžete vyraziť na cestu takmer okamžite, čím získate nielen výhodu času, pocit uspokojenia zo zníženia nákladov, ale aj pohodlie a istotu.

Radi Vám pomôžeme aj s výkupom vášho jazdeného vozidla, a poradíme vám pri výbere nového vozidla.

K dispozícii sú pre vás naši predajcovia aj online, neváhajte nás kontaktovať.

Nepremeškajte túto príležitosť. Navštívte nás čo najskôr osobne a vybetre si svoj Opel, Nissan alebo Toyotu v PK AUTO, ktoré sú pripravené ihneď k odberu. Vaša výhoda a pohodlie na ceste sú pre nás prioritou. Tešíme sa na vás:)

 

Zasielanie noviniek a aktuálnych akcií My na vás myslíme, Vy už nebudete musieť, zaregistrujte sa do našej databázy klientov a dáme Vám vedieť o plánovaných akciách, výpredajoch aj novinkách.

Sledujte náš Facebook a Instagram Pravidelne tam nájdete naše novinky, akcie, ale aj súťaže o hodnotné ceny.

Telefón0905 905 676 E-mailzakaznik@pkauto.eu

Zákaznícke centrum

Pri osobnom rozhovore Vám vieme poradiť najlepšie. Neváhajte nás kontaktovať alebo nám zašlite Váš telefonický kontakt a my Vám zavoláme späť.

Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Viac info
Súhlasím so všetkými